دیتالاگر


نیمبو

دیتالاگر نیمبو دستگاهی بسیار دقیق و ایده آل برای اندازه گیری بارش می باشد. این دستگاه با استفاده از به روزترین فناوریهای دنیا و متناسب با محیط طبیعت و شرایط جوی مختلف طراحی گردیده است. سهولت تعمیر و نگهداری، قابلیت اطمینان و نصب ساده از مزایای این دیتالاگر استاندارد است که بالاترین نیازها را پاسخگو می باشد

نیمبو پرو

دیتالاگر نیمبو پرو بصورت ماژولار طراحی شده است، لذا این دستگاه پاسخگوی تعداد زیادی از کاربردهای خاص با راندمان بالا است.  طراحی ورودی های استاندارد جریانی (۴-۲۰ میلی‌آمپر)، ولتاژی (۰-۱۰ولت)، پالس، One Wire بصورت ماژولار یکی از نکات قابل توجه این سیستم می باشد. سهولت تعمیر و نگهداری، قابلیت اطمینان و نصب ساده از مزایای این دیتالاگر استاندارد است که بالاترین نیازها را پاسخگو می باشد

مند

دیتالاگر مند با هدف اندازه گیری ارتفاع آبهای سطحی (رودخانه ها، سد ها) ساخته شده است. این دستگاه از انرژی های پاک (خورشیدی) استفاده می کند. جدایی از بدنه با کیفیت آن، اندازه گیری دقیق ، تشخیص مسئله ها و پیکربندی از راه دور ، ای دستگاه نمایانگر بسیاری از ویژگیهای مدرن و خاص در آینده است.

دیتالاگر اندازه گیری ولتاژ

دیتالاگر اندازه گیری ولتاژ، قابلیت ثبت پیوسته پارامترهای الکتریکی (پتانسیل حفاظت کاتدی) با سرعت بالا و توانایی ذخیره این اطلاعات را دارا می باشد. عملکرد این دیتا لاگر مانند مولتی متر است با این تفاوت که دارای توانایی ثبت پیوسته اطلاعات اندازه گیری شده و سرعت نمونه برداری بالاتری نسبت به مولتی مترها هستند. دیتالاگر الکترونیک نوین علاوه بر نمونه‌برداری و ذخیره سازی اطلاعات را بصورت آنلاین در سامانه تحت وب در اختیار کاربران قرار می دهد.

سنسور


سنسور باران

سنسور باران دستگاهی برای اندازه گیری بارندگی در طبیعت می باشد. از تکنولوژی Tipping Bucket استفاده شده و خروجی دستگاه برای اندازه گیری، پالس می باشد. این سنسور را می توان در ایستگاه های هواشناسی، اقلیم شناسی، کشاورزی استفاده نمود.

سنسور سطح سنج

سنسور سطح سنج برای اندازه گیری عمق آب رودخانه ها و سدها استفاده می شود. انکودر بسیار دقیقی که در سنسور وجود دارد، بازدهی سنسور را بسیار افزایش می دهد. این سنسور را می توان در ایستگاه های هیدرومتری منابع آب استفاده نمود.

فلوتر و وزنه

این فلوتر و وزنه جهت استفاده در لیمنوگراف و اتصال به دیتالاگر مند طراحی شده اند اما به دلیل نوع طراحی مفهومی قابلیت اتصال در دستگاه­های سطح سنج دیگر از قبیل SEBA و OTT را نیز دارند.

سنسور دما و رطوبت

حسگری دقیق جهت اندازه گیری و محاسبه دما و رطوبت هوا با قابلیت اتصال سیمی می باشد.

سنسور دما و رطوبت خاک

از این سنسور  برای اندازه گیری دما و رطوبت خاک استفاده می شود. دیتای مربروط به سنسور بصورت بیسیم به دیتالاگر ها منتقل می شود.  این سنسور را می توان در ایستگاه های اقیم شناسی و کشاورزی استفاده نمود.

نرم افزار


سامانه تحت وب

سامانه تحت وب باران براساس به روزترین پروتکل های طراحی نرم افزار های تحت وب طراحی شده است. رسالت این سامانه جمع آوری، مرتب نمودن و نمایش اطلاعات هواشناسی می باشد.  اطلاعات را از دستگاه های کومولو، استراتو، نیمبو، اپلیکیشن و حتی با SMS (از تلفن همراه برای ایستگاه های سنتی) دریافت می کند.

اپلییکیشن موبایل

در سیستم هوشمندسازی ایستگاه های هواشناسی برای سرعت بخشیدن به امر گزارشگیری و قابل دسترس تر بودن اطلاعات هواشناسی، اپلیکیشن هواشناسی “باران” طراحی شده است.

فهرست
fa_IRفارسی